frgbdeplitau

O nas

Witamy w R&R Ice Cream

Wystartowaliśmy jako dwie oddzielne firmy produkujące lody – Richmond Foods w Wielkiej Brytanii i Roncadin w Niemczech. W 2006 roku połączyliśmy siły i utworzyliśmy R&R Ice Cream i rozpoczęliśmy naszą niezwykłą podróż, która szybko doprowadziła nas na pozycję lidera wśród europejskich producentów lodów w segmencie private label.   

W czym leży tajemnica naszego szybkiego rozwoju, który doprowadził do powstania ogólnoeuropejskiej firmy? Wierzymy, że jest to efekt połączenia takich czynników jak: zespół oddanych pracowników o wysokich kwalifikacjach, najnowocześniejsze zakłady produkcyjne oraz dążenie do stałego przekraczania oczekiwań odbiorców. Zapytajcie kogokolwiek w R&R, co stawiamy na pierwszym miejscu, a usłyszycie, że przede wszystkim chodzi nam o to aby „produkować pyszne i doskonałe jakościowo lody różnych rodzajów, którymi delektować się będzie cała rodzina”.

Obecnie zatrudniamy ponad 3500 osób w całej Grupie R&R, a jej siedziba główna znajduje się w Leeming Bar w Wielkiej Brytanii. Posiadamy trzy zakłady produkcyjne w Wielkiej Brytanii – Leeming Bar, Skelmersdale i Bodmin, a także fabryki w innych krajach Europy, w Osnabrϋck w Niemczech; Plouederne, Vayres oraz Dange St Roman we Francji; Terni we Włoszech oraz Mielec w Polsce.

Kładąc niebywały nacisk na innowacyjność i jakość wyrobów R&R produkuje szeroki asortyment pysznych lodów pod markami własnymi dla wiodących sieci handlowych. Ponadto posiadamy najpopularniejsze marki europejskie takie jak: Nestlé, Mondelēz, Oasis, Disney, Pilpa, Kelly’s oraz Zielona Budka.

Witamy na naszej stronie!