frgbdeplitau
2289

Oświadczenie Dyrektora Generalnego

Oświadczenie Dyrektora Generalnego

Witam serdecznie w imieniu R&R Ice Cream, wielokrotnie nagradzanej firmy, która w ciągu zaledwie 25 lat swojej historii osiągnęła pozycję największego europejskiego producenta lodów pod markami własnymi. Możliwe, że dla wielu osób nasza nazwa nadal nie brzmi znajomo, ale nasze produkty - powszechnie znane w całej Europie – cieszą się popularnością wśród milionów konsumentów.

Dostarczamy szeroki asortyment produktów pod markami własnymi dla prawie 40 sieci supermarketów w Wielkiej Brytanii i innych krajach Europy, w tym dla Tesco, Asda, Aldi, Edeka, Carrefour, Auchan, Lidl oraz Biedronka. Nasza firma znana jest również dzięki wiodącym markom lodów, takich jak: Nestlé, Mondelez, Kelly’s of Cornwall, Landliebe, Oasis, Zielona Budka, Del Monte, oraz Vimto. 

Nasza oferta produktowa jest wyjątkowo duża i obejmuje rożki i batoniki lodowe, lody na patyku, lody typu push-up, lody rodzinne w różnych zakresach cenowych, mrożone jogurty, różne rodzaje deserów, w tym musy, rolady lodowe i wiele innych. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na odrobię szaleństwa czy dbasz o zdrowie, wolisz lody jedno czy wielosmakowe, dla dzieci czy dorosłych, na patyku czy w rożku, na plażę czy do domu – wszystko to znajdziesz w ofercie R&R. 

Nasze wyroby produkowane są w najnowocześniejszych zakładach w Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, w Niemczech oraz w Polsce i wszystkie nasze obiekty posiadają certyfikaty EFSIS (Europejska Inspekcja Bezpieczeństwa Żywności).

W naszej historii przeczytacie, że spółka R&R Ice Cream powstała z połączenia dwóch przedsiębiorstw produkujących lody, Roncadin – z siedzibą w Niemczech, oraz Richmond Ice Cream na północy Wielkiej Brytanii. Ta druga firma działała jako regionalny dostawca dla supermarketów. Później przyłączyliśmy też firmy Rolland i Pilpa, działające we Francji oraz Eskigel we Włoszech. Jednakże wszystkie obszary działalności w całej Grupie łączy dążenie do doskonalenia produktów, nacisk na obniżenie kosztów produkcji oraz starania o to, aby zawsze wyprzedzać oczekiwania klientów. Te założenia łączymy z umiejętnością wyszukiwania najbardziej utalentowanych pracowników, dzięki czemu stworzyliśmy profesjonalny zespół zaangażowany w stały wzrost R&R.

Firma odniosła już niebywały sukces, a entuzjazm będący fundamentem R&R nadal stanowi siłę, która zapewni dalszy udany rozwój.  

CEO Signature

Ibrahim Najafi 
Dyrektor Generalny Grupy R&R Ice Cream